Witamy

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony internetowej.Staramy się możliwie najczęściej dodawać kolejne produkty wraz ze zdjęciami i opisami.

Nasze zbiory są okazałe i nie da się tu przedstawić wszystkiego, zachęcamy więc do wysyłania do nas zapytań, na które postaramy się szybko odpowiedzieć.W tej chwili nie oferujemy bezpośredniej sprzedaży internetowej, strona ma służyć prezentacji map, rycin i czasopism oferowanych w antykwariacie. Jeśli chcieliby Państwo nabyć jakiś produkt, prosimy o kontakt, wtedy podamy cenę (jeśli nie ma jej na stronie) i rozważymy możliwość wysyłki. Może się zdarzyć, że w ciągu jednego dnia napłynie kilka zapytań/zamówień na ten sam produkt, więc mimo, że będzie on jeszcze na stronie, może być już niedostępny. Z góry przepraszamy, jeśli taka sytuacja będzie miała miejsce.

Z poważaniem
Adam Jakimiak
Ewentualne zamówienia na towary przedstawione na stronie realizujemy w kolejności zgłoszeń.

Nowości w Antykwariacie

Dane kontaktowe
Szybka wiadomość

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.