Pom. Zach. i Brandenburgia - F.I. von Reilly, 1803 rok

Pom. Zach. i Brandenburgia - F.I. von Reilly, 1803 rokZapytaj o ten produkt

499 PLN

Poſtkarte | von | BRANDENBURG.

Poza ramką, u góry, z prawej strony, słabo widoczny numer: 92.
Poza ramką, na dole, z prawej strony, numer: 32.


Bardzo rzadko spotykana mapa pocztowa Brandenburgii, centralnym punktem jest Berlin, ale na wschodzie  obejmuje tereny współczesnej Polski, fragmenty województw Zachodniopomorskiego, Lubuskiego, Wielkopolskiego ( na północy obejmuje Karlino , na wschodzie m.in. Czaplinek, Debrzno, Wieleń, Sieraków na południu Zieloną Górę i Nowogród Bobrzański). Dołączona była do  92-go numeru tygodnika Skizzen in Kupfern.... ( rok wydawnictwa II, tom 4, 1803 r.), wydawanego w Wiedniu przez Franza Johanna von Reilly'ego .

 

Oryginalny miedzioryt, 1803 r., liniowo kolorowany w epoce.
Wymiary mapy: 10,1x 14,5 cm

Biliografia: Zdigitalizowany egzemplarz pisma ze zbiorów Austriackiej Biblioteki  Narodowej https://books.google.pl/books?id=MNpiAAAAcAAJ&hl=pl&source=gbs_navlinks_s

Dane kontaktowe
Szybka wiadomość

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.