Kraków, Kazimierz - przekazanie gruntów Gminie Izraelickiej, 1901.

Kraków, Kazimierz - przekazanie gruntów Gminie Izraelickiej, 1901.Zapytaj o ten produkt

644 PLN

Magistrat stoł. król. miasta Krakowa, 9 grudnia 1901.
Urzędowy odpis reskryptu oraz plan sytuacyjny dotyczące przekazania części gruntów miejskich przy ul. Dajwór Gminie izraelickiej w Krakowie.
Odpis:
Dokument rękopiśmienny, częściowo powielany, 4 s., format: 34,3 x 21 cm. Papier urzędowy Magistratu stoł. król. miasta Krakowa z herbem w lewym górnym rogu.
S.1/2 zapisane dwustronnie, s.3 z notatką ołówkiem: Natychmiast prędko [wykonać] kopią i po zrobieniu zanieść do p. Radcy Skrzyn[...?], a to schować do teki i po zrobieniu num. dok.".
Stan dobry, ślad składania po lewej stronie, zagięty dolny prawy róg,górny lekko naddarty, brzegi kart pożółkłe, przykurzone, z drobnymi pęknięciami.
Załącznik:
Plan sytuacyjny gruntów miejskich wydzielić się mających na podstawie uchwały Rady miejskiej z dnia 20 czerwca 1901 na rzecz Gminy izraelickiej przy ulicy Dajmróz w gminie katastr. Kraków położonych.
Plan sytuacyjny skreślony odręcznie w skali 1:1440, z zaznaczonymi parcelami, obejmuje ul. Dajwór na odcinku ul. Miodowa - ul. Św. Wawrzyńca . Dwie działki, których dotyczy dokument, wyróżniono kolorem czerwonym i niebieskim. Plan wykonano w Budownictwie miejskim i opatrzono urzędowymi pieczęciami. 1 k., format: 34,3 x 31,3 cm.
Stan dobry, ślady składania, dwie nieduże plamy pośrodku.

Dane kontaktowe
Szybka wiadomość

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.