Frankowski Jacek, TV - wszystko za wszystko

Frankowski Jacek, TV - wszystko za wszystkoZapytaj o ten produkt

161 PLN

Frankowski Jacek (ur. 1949) – jak sam o sobie pisze, "Z wykształcenia leśnik, z zainteresowań historyk, z zawodu karykaturzysta. " . Debiutował w 1974 w czasopismach "Słowo Powszechne" i "Las Polski", od tamtej pory zaliczył ponad 200 wystaw indywidualnych, współpracował z ponad setką czasopism i programów telewizjnych. Sekretarzem Założycielskiego Zebrania Stowarzyszenia Polskich Artystów Karykatur i I Zarządu SPAK , później dwukrotnie prezes tego stowarzyszenia.

 

 

TV - WSZYSTKO ZA WSZYSTKO

verso : całe zapisane, m.in. pieczęć Sportowiec z adnotacjami ołówkiem nr 25 kol. 23, ołówkiem wskazówka sformatowania do pisma, oraz "ten humor aktualny (poprzedni do zapasu)", długopisem imię,nazwisko i adres (autora),

 

Oryginalny rysunek tuszem, na arkuszu o wymiarach 11 x 22,8 cm.

 

Dane kontaktowe
Szybka wiadomość

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.