Czarnecki Janusz - Samochód "Warszawa" na lotnisku w Poznaniu.

Czarnecki Janusz - Samochód "Warszawa" na lotnisku w Poznaniu.Zapytaj o ten produkt

322 PLN

Czarnecki Janusz - Samochód "Warszawa" na lotnisku w Poznaniu.
Na odwrocie pieczątka artysty: CZARNECKI JANUSZ | ARTYSTA FOTOGRAFIK | Członek Z.P.A.F. Nr Leg. 234.

Fotografia czarno-biała, 18 x 24 cm. na odwrocie ślady po odrywaniu taśmy mocującej zdjęcie do passe-partout, oraz papierowa taśma na rogach. Poza tym stan dobry.

Janusz Czarnecki (1928 - 2011, Warszawa) – polski artysta fotograf, uhonorowany tytułem Artiste FIAP (AFIAP). Członek Okręgu Warszawskiego Związku Polskich Artystów Fotografików.
Był członkiem Szarych Szeregów oraz uczestnikiem Powstania Warszawskiego. Ukończył Studium Reklamy Handlu Zagranicznego. Fotografował od 1953 roku, był uczniem, współpracownikiem (laborantem) i przyjacielem Edwarda Hartwiga.
W latach 1956–1998 pracował w warszawskim Przedsiębiorstwie Reklamy i Wydawnictw Handlu Zagranicznego „Agpol”. Był autorem i współautorem wielu folderów, kalendarzy, katalogów, plakatów, ulotek. Współpracował z czasopismami: „Magazyn Rodzinny”, „Poradnik Domowy”, „Twoje Dziecko” oraz wydawnictwami: Dom Książki, Wydawnictwa Ekonomiczne, Watra.

 

 

Dane kontaktowe
Szybka wiadomość

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.