/Cennik/ Brocard , mydła i kosmetyki, 1908r.

/Cennik/ Brocard , mydła i kosmetyki, 1908r.Zapytaj o ten produkt

225.40 PLN

ОПТОВЫЍ

ЛреŭсЪ - КуранмЪ

товарищества

ПАРФЮМЕРНАГО ПРОИЗВОДСТВА

ƂРОKАЪ И КО

 

Wyd. Moskwa 1908 rok.

Format: 27 x 18,6 cm. str.72+okł.

Stan - zabrudzenia, ślad po zalaniu, część stron lekko sklejona, lub ze śladami rozklejania, kilka drobnych przedarć i plamek, okłdka z tyłu zaróżowiona - ryzyko grzyba (zalecana dezynfekcja)

Pieczątka własnościowa : kwiatek a pod nim inicjały MM.

 

Bardzo obszerny cennik, kilkaset pozycji, każda opatrzona własną ilustracją.

 

W latach 60-tych XIXw. Henri Brocard założył w Moskwie firmę perfumeryjną Brocard & Co (Brokar & Co) Przedsiębiorstwo działa do dziś, pod nazwą Novaya Zarya (od czasu nacjonalizacji w wyniku Rewolucji Październikowej ). Produkty Brocara zyskały sobe dużą popularność na rynku rosyjskim, m.in. dzięki udanemu marketingowi, np.: zabawnym hasłom reklamowym i wykorzystaniu ludowych wzorów na opakowaniach. Pod koniec XIX w., stał się jednym z największych wytwórców kosmetyków w Europie.

Dane kontaktowe
Szybka wiadomość

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.