Brzeski Janusz Maria, Kościół Mariacki w Krakowie, 1931

Brzeski Janusz Maria, Kościół Mariacki w Krakowie, 1931Zapytaj o ten produkt

1288 PLN

Brzeski Janusz Maria, Kościół Mariacki w Krakowie, litografia, 1931
Widok na kościół archiprezbiterialny Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Krakowie (bazylika Mariacka). Oryginalna litografia sygnowana ołówkiem w prawym dolnym rogu JMBrzeski 1931. Wymiary arkusza 49,8 x 35,2 cm.

Janusz Maria Brzeski (1907-1957) wybitny grafik, rysownik i fotograf, związany z nurtami awangardowymi, próbował swoich sił również w filmie, kierownik artystyczny różnych pism wydawanych przez koncern IKC (największe wydawnictwo II RP), krytyk sztuki i publicysta.
Stan: trzy zagniecenia na całą szerokość, mniejsze zagniecenia i pęknięcia papieru na marginesach (ubytek prawego górnego rogu), zabrudzenia, odbarwienia marginesów, plamki.
Rzadka praca
 

 

Dane kontaktowe
Szybka wiadomość

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.