Album fotografii pamiątkowych - Żeromin, Golice, Śmiłowice, 1936-40

Album fotografii pamiątkowych - Żeromin, Golice, Śmiłowice, 1936-40Zapytaj o ten produkt

161 PLN

Album zawierający małe zdjęcia (być może z wakacji i ferii zimowych), które odbywały się w miejscowościach Żeromin, Śmiłowice i Golice(te opisano).

Na pierwszej stronie naklejono przedwojenną pocztówkę Żeromin, opisaną ręcznie: Dwór 1936r.[Dwór Mazarakich], do tego na kolejnych stronach wklejono 126 fotografii.
Album w formacie 17,3 x 24,7 cm, 26 str. nlb., fotografie od ok. 5 x 4 cm po ok. 8,5 x 6,2 cm.

Niektóre z fotografii podpisano, imionami, miejscowościami, latami. Zdjęcia przedstawiają miejscową przyrodę, budynki, postacie(często uprawiające różne sporty - siatkówkę, koszykówkę, kajaki, pływanie, narciarstwo).

Stan: kartonowa okładka z przebarwieniami, wytarciami, plamami i zabrudzeniami, zagnieceniami, ubytkami wierzchniej warstwy papieru (w rogach i przy grzbiecie) w środku zabrudzenia, część fotografii się odkleiło, pojedyncze wypadły(braki), część fotografii przycięto by zmieścić w tomie. Część fotografii pożółkła ze starości.

Dane kontaktowe
Szybka wiadomość

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.