Kontakt

Warszawski Antykwariat Naukowy "KOSMOS"
Al. Ujazdowskie 16
00-478 Warszawa

tel. 22 628 65 82
e-mail: kontakt@wankosmos.pl
                    
Czasopisma: czasopisma@wankosmos.pl
Grafika i kartografia: grafika@wankosmos.pl
Adam Jakimiak: adam.jakimiak@wankosmos.pl
Jakub Jakimiak: jakub.jakimiak@wankosmos.pl
Beata Zahorska: beata.zahorska@wankosmos.pl
 
                          
 Godziny otwarcia:
                      
pon.-pt.: 11:00-19:00
sob.: 11:00-15:00

 

Dane kontaktowe
Szybka wiadomość

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.